KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11482011
nr 1148 2011
Ivar Morsing
(1919-2009), Sverige
Oljemålning, Ivar Morsing (f. 1919), Sverige. Signerad och daterad -59. 53x64 cm
Ivar Morsing, svensk målare och grafiker född 1919, död 2009.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:36:49
4/12 19:49:43
Ivar Morsing
Läs mer om Ivar Morsing